Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

 

Velkoobchod BRÁZDOVI

        

       Začátky naší firmy sahají až do období těsně po sametové revoluci. (Uf.. to už je ale doba.) Kde na začátku byla pouze naše touha a zvědavost. Především pak touha dostat se do toho nového světa podnikáni a moci tak zlepšit životy lidí kolem nás. Umožnit lidem získat to, co bylo po dlouhé roky nemožné. A tak vznikla myšlenka a silné zanícení přinášet lidem rozmanitost, inovaci a také dostatek všeho, Krásu, Novost, Svěžest, Radost a šířit zkrátka Lásku skrze naše produkty a přístup všude kolem sebe.

       90léta byla všeobecně obdobím velkého podnikatelského experimentování a tak i my jsme začínali experimentovat. Po krátkých pokusech s rychlým občerstvením  jsme se vrhli na výrobu dekorativních předmětů, především vánočních ozdob. Nápadů byla spousta. Produkty jsme s úspěchem prodávali po Brně a okolí a později dodávali i do obchodních řetězců po republice. To bylo již před více než dvacetipěti lety!            

       Začátky nového tisíciletí pak přinesly spoustu nového, především rozvoj prodeje a to hlavně prodeje svíček a budování velkoobchodu. Z počátku jsme se zaměřili na stánkový prodej po Brně, který v té době byl velmi rozšířený. A po krátké době založili i vlastní prodejnu v Brně Králově poli, která po dlouhé roky přinášela lidem možnost nakoupit krásné dárky a květiny. Zkrátka lidem radost a nám energii pokračovat ve velkém díle a plánech.

       A tak jsme postupně začali budovat velkoobchod, abychom mohli Radost, Štěstí a Lásku šířit k čím dál většímu množství lidí. Zahájili jsme i vlastní výrobu svíček. Velkoobchod se rozvíjel velmi slibně a tak jsme se rozhodli věnovat veškerý čas a energii jemu. Maloobchodní prodejnu jsme tak opustili. Umožnilo nám to navázat spousty kontaktů a spolupráci s prodejci v okolí.

      Od samého prvopočátku nám záleželo především na vztazích s našimi dodavateli i zákazníky. Výsledkem tohoto našeho snažení je spousta lidí, kteří s námi obchodují již od samých začátků a kteří nám zůstávají věrní. A na to jsme patřičně hrdí a také velmi vděční. Někteří nás bohužel také opustili, i to se někdy bohužel stává. O to větší radost pak máme, když se k nám po letech opět vracejí :)

 

      Spousta lidí tvrdí, že dnes je soukromé podnikání na ústupu, že velké obchodní řetězce drtí tento trh. Avšak my kolem sebe vidíme spousty příležitostí a i příběhů, že tomu tak není. Nové prodejny, kavárny, obchůdky s tak skvělými lidmi plnými elánu, a to je to, co v žádném supermarketu nenajdeme. Tuhle živost, to kouzlo a nadšení, tu chuť do práce.. Neboť jak to již říkával Tomáš Baťa: „Život tomu všemu dávají teprve lidé..“ A my jsme velmi rádi, že zde můžeme i těmto nově vznikajícím obchůdkům být nápomocni v jejich začátcích a být i jim oporou. A my věříme, že osobní přístup je stále přítomností a že je i budoucností.

 

     A dnes? Dnes se dál rozšiřujeme na nové trhy. Především pak trhy internetu a stejně jako i před 25 lety s elánem a láskou vybíráme pro Vás naše zákazníky to nejlepší zboží, kterého lze na trhu nalézt, abychom vytvořili nejen úsměv na tváři Vám, ale i každému, kdo náš produkt vezme do rukou. Především pak těm, kdo jej dostanou třeba jako dárek od srdce.

 

Každý má svůj příběh. Toto je ten náš..

A jaký příběh je a bude Váš? Rádi si ho vyslechneme, třeba někdy u kafíčka, a navážeme s Vámi spolupráci. Neváhejte nás proto kontaktovat.

 

      S láskou

            Váš tým Velkoobchodu Brázdovi

Nepropásněte naše novinky!

Dárky od srdce, které vždy potěší.

Potřebujete pomoct? Napište nám.
Velkoobchod Brázdovi
Honza Brázda
Honza Brázda
(Po-Pá, 9-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.