Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

 

Velkoobchod BRÁZDOVI

        

       Začátky naší firmy sahají až do období těsně po sametové revoluci. (Uf.. to už je ale doba.) Kde na začátku byla pouze naše touha a zvědavost. Především pak touha dostat se do toho nového světa podnikáni a moci tak zlepšit životy lidí kolem nás. Umožnit lidem získat to, co bylo po dlouhé roky nemožné. A tak vznikla myšlenka a silné zanícení přinášet lidem rozmanitost, inovaci a také dostatek všeho, Krásu, Novost, Svěžest, Radost a šířit zkrátka Lásku skrze naše produkty a přístup všude kolem sebe.

       90léta byla všeobecně obdobím velkého podnikatelského experimentování a tak i my jsme začínali experimentovat. Po krátkých pokusech s rychlým občerstvením  jsme se vrhli na výrobu dekorativních předmětů, především vánočních ozdob. Nápadů byla spousta. Produkty jsme s úspěchem prodávali po Brně a okolí a později dodávali i do obchodních řetězců po republice. To bylo již před více než dvacetipěti lety!            

       Začátky nového tisíciletí pak přinesly spoustu nového, především rozvoj prodeje a to hlavně prodeje svíček a budování velkoobchodu. Z počátku jsme se zaměřili na stánkový prodej po Brně, který v té době byl velmi rozšířený. A po krátké době založili i vlastní prodejnu v Brně Králově poli, která po dlouhé roky přinášela lidem možnost nakoupit krásné dárky a květiny. Zkrátka lidem radost a nám energii pokračovat ve velkém díle a plánech.

       A tak jsme postupně začali budovat velkoobchod, abychom mohli Radost, Štěstí a Lásku šířit k čím dál většímu množství lidí. Zahájili jsme i vlastní výrobu svíček. Velkoobchod se rozvíjel velmi slibně a tak jsme se rozhodli věnovat veškerý čas a energii jemu. Maloobchodní prodejnu jsme tak opustili. Umožnilo nám to navázat spousty kontaktů a spolupráci s prodejci v okolí.

      Od samého prvopočátku nám záleželo především na vztazích s našimi dodavateli i zákazníky. Výsledkem tohoto našeho snažení je spousta lidí, kteří s námi obchodují již od samých začátků a kteří nám zůstávají věrní. A na to jsme patřičně hrdí a také velmi vděční. Někteří nás bohužel také opustili, i to se někdy bohužel stává. O to větší radost pak máme, když se k nám po letech opět vracejí :)

 

      Spousta lidí tvrdí, že dnes je soukromé podnikání na ústupu, že velké obchodní řetězce drtí tento trh. Avšak my kolem sebe vidíme spousty příležitostí a i příběhů, že tomu tak není. Nové prodejny, kavárny, obchůdky s tak skvělými lidmi plnými elánu, a to je to, co v žádném supermarketu nenajdeme. Tuhle živost, to kouzlo a nadšení, tu chuť do práce.. Neboť jak to již říkával Tomáš Baťa: „Život tomu všemu dávají teprve lidé..“ A my jsme velmi rádi, že zde můžeme i těmto nově vznikajícím obchůdkům být nápomocni v jejich začátcích a být i jim oporou. A my věříme, že osobní přístup je stále přítomností a že je i budoucností.

 

     A dnes? Dnes se dál rozšiřujeme na nové trhy. Především pak trhy internetu a stejně jako i před 25 lety s elánem a láskou vybíráme pro Vás naše zákazníky to nejlepší zboží, kterého lze na trhu nalézt, abychom vytvořili nejen úsměv na tváři Vám, ale i každému, kdo náš produkt vezme do rukou. Především pak těm, kdo jej dostanou třeba jako dárek od srdce.

 

Každý má svůj příběh. Toto je ten náš..

A jaký příběh je a bude Váš? Rádi si ho vyslechneme, třeba někdy u kafíčka, a navážeme s Vámi spolupráci. Neváhejte nás proto kontaktovat.

 

      S láskou

            Váš tým Velkoobchodu Brázdovi

Nepropásněte naše novinky!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Dárky od srdce, které vždy potěší.

Potřebujete pomoct? Napište nám.
Velkoobchod Brázdovi
Honza Brázda
Honza Brázda
(Po-Pá, 9-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.